Osoba kontaktowa


Pracownicy Działu Serwisu są dla Państwa zawsze dostępni:

Jens Feldmann

Kierownik Działu Serwisu

Serwis, szkolenia, przezbrojenia, modernizacje

 

Tel. +49 4161 866 131

Mail jfeldmann@lintec-gmbh.de

Marion Salau

Mechaniczne i elektryczne części zamienne i zużywające się

Tel. +49 4161 866 174

Mail msalau@lintec-gmbh.de

Werner Conradi

Mechaniczne i elektryczne części zamienne i zużywające się

Tel. +49 4161 866 127

Mail wconradi@lintec-gmbh.de

Viktor Popp

Kierownik Działu Serwisu (rejon Rosja)

 

Tel. +49 30 76685 940

Mob. +49 172 4065 900

Mail vpopp@lintec-gmbh.de

Markus Sombrowski

Wytwórnie mas bitumicznych / specjalista ds. sterowania i palników

 

Tel. +49 4161 866 118

Mail msombrowski@lintec-gmbh.de

Robert Semmler

Wytwórnie mieszanek betonowych i bitumicznych / specjalista ds. sterowania

 

Tel. +49 4161 866 134

Mail rsemmler@lintec-gmbh.de


06.07.2017

DOROGA EXPO

>>> 10.10.2017 - 13.10.2017 MOSCOW | RUSSIA [more]


15.08.2017

SITP 2017

>>> 28.11.2017 - 02.11.2017 ALGIERS | ALGERIA[more]


AktualnościArchiwum >>

04.09.2017

September 1st, 2017

Dealer Agreement with PROMAX Int. Equipment for the UK and Ireland[more]


zapisanie się na biuletyn

Newsletter

odtworzyć film video

LINTEC Video
youtube RSS