Osoba kontaktowa


Pracownicy Działu Serwisu są dla Państwa zawsze dostępni:

Jens Feldmann

Kierownik Działu Serwisu

Serwis, szkolenia, przezbrojenia, modernizacje

 

Tel. +49 4161 866 131

Mail jfeldmann@lintec-gmbh.de

Marion Salau

Mechaniczne i elektryczne części zamienne i zużywające się

Tel. +49 4161 866 174

Mail msalau@lintec-gmbh.de

Werner Conradi

Mechaniczne i elektryczne części zamienne i zużywające się

Tel. +49 4161 866 127

Mail wconradi@lintec-gmbh.de

Viktor Popp

Kierownik Działu Serwisu (rejon Rosja)

 

Tel. +49 30 76685 940

Mob. +49 172 4065 900

Mail vpopp@lintec-gmbh.de

Markus Sombrowski

Wytwórnie mas bitumicznych / specjalista ds. sterowania i palników

 

Tel. +49 4161 866 118

Mail msombrowski@lintec-gmbh.de

Robert Semmler

Wytwórnie mieszanek betonowych i bitumicznych / specjalista ds. sterowania

 

Tel. +49 4161 866 134

Mail rsemmler@lintec-gmbh.de



LINTEC GmbH & Co.KG · Alter Postweg 28 · D-21614 Buxtehude · Tel. +49 4161-866-0 · +49 4161-866-188